SAMSUNG S22 ULTRA

78,775 L93,725 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: 6,8 inç
 • Processori: Samsung Exynos 2200
 • Bateria: 5000 mAh
 • Sistemi i Oprimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Samsung Galaxy S22 ULTRA në shitje

Samsung Galaxy S22 ULTRA ne shitje nga SATURNDAY. Galaxy NOTE20 S22 ULTRA përmban një ekran 6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 3088x 1440 piksele, një shpejtësi rifreskimi 120 Hz dhe mbështetje për HDR10+. Pajisja ka një kornizë alumini dhe mbrohet nga Gorilla Glass Victus si në pjesën e përparme ashtu edhe në pjesën e pasme.

Galaxy S22 ULTRA ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme, i cili përfshin një sensor primar 108 MP, një lente ultra të gjerë 12MP dhe dy lente telefoto 10 MP që ofrojnë respektivisht zmadhim optik 3x dhe 10x. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 40 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të Galaxy S22 ULTRA

Ekrani i Galaxy S22 ULTRA:

 • Ekran 6,8 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 3088 x 1440, 500 ppi
 • Shkalla e rifreskimit përshtatës 120 Hz
 • Mbështetje HDR10+
 • Mbrojtje Corning Gorilla Glass Victus

Procesori i Galaxy S22 ULTRA:

 • Exynos 2200

Memoria e Galaxy S22 ULTRA:

 • 128/512 GB memorie të brendshme
 • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e Galaxy S22 ULTRA:

 • Bateri 5000mAh me karikim të shpejtë dhe mbështetje për karikim me valë

Sistemi operativ i Galaxy S22 ULTRA:

 • Android 12

Lidhshmëria e Galaxy S22 ULTRA:

 • Bluetooth 5.0
 • NFC
 • Wi-Fi 6E (802.11 a/b/g/n/ac/ax)
 • USB-C
 • Lidhja 5G

Samsung Galaxy S22 ULTRA cmimi

Për Samsung Galaxy S22 ULTRA cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB, 512 GB

Ram

12GB, 8 Gb