SAMSUNG GALAXY Z FOLD4

68,425 L131,100 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 7.6 inç
  • Processori:  Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
  • Bateria: 4400 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12L

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 në shitje

SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 përmban një ekran 7.6 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1812 x 2176 piksele.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 12 MP ultrawide dhe 10 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban dy kamera të përparme 4 MP dhe 10 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY Z FOLD4

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 :

  • Ekran  7.6 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1812 x 2176, 373 ppi
  • HDR10+

Procesori i SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 :

  • Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1

Memoria e SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 :

  • Bateri 4400 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 :

  • Android 12L

SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY Z FOLD4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

12GB, 8 Gb