SAMSUNG GALAXY Z FOLD3

106,950 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 7.6 inç
  • Processori:  Qualcomm SM8350 Snapdragon 888
  • Bateria: 4400 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY Z FOLD3në shitje

SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 përmban një ekran 7.6 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1768 x 2208 piksele.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 12 MP, 12 MP ultrawide dhe 12 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 4 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY Z FOLD3

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 :

  • Ekran  7.6 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1768 x 2208, 374 ppi
  • HDR10+

Procesori i SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 :

  • Qualcomm SM8350 Snapdragon 888

Memoria e SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 :

  • Bateri 4400 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY Z FOLD3 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

12GB