Ofertë!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP4

63,250 L

-10%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori:  Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1
  • Bateria: 3700 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 në shitje

SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 përmban një ekran 6.7 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1080 x 2640 piksele.

SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12 MP dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 10 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY Z FLIP4

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 :

  • Ekran  6.7 inç Foldable Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1080 x 2640, 426 ppi
  • HDR10+

Procesori i SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 :

  • Qualcomm SM8475 Snapdragon 8+ Gen 1

Memoria e SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 :

  • Bateri 3700 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY Z FLIP4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB