Ofertë!

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA

80,850 L89,650 L

-9%

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: 6.8 inç
 • Processori: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 dhe Exynos 2200
 • Bateria: 5000 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA në shitje

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA përmban një ekran 6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1440 x 3088 piksele.

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 12 MP ultrawide, 10 MP periscope telephoto dhe 10 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 40 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA 

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA :

 • Ekran  6.8 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1440 x 3088, 500 ppi
 • HDR10+

Procesori i SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA  :

 • Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
 • Exynos 2200

Memoria e SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA  :

 • 256/512 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA  :

 • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA  :

 • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA  :

 • Android 12

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA cmimi

Për SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB, 512 GB

Ram

12GB