SAMSUNG GALAXY S21 FE

44,850 L

Pershkrimi i Produktit

 • Ekran: 6.4 inç
 • Processori: Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 dhe Exynos 2100
 • Bateria: 4500 mAh
 • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY S21 FE në shitje

SAMSUNG GALAXY S21 FE ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY S21 FE përmban një ekran 6.4 inç Dynamic AMOLED 2X me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

SAMSUNG GALAXY S21 FE ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 12 MP, 12 MP ultrawide dhe 8 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY S21 FE

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • Ekran  6.4 inç Dynamic AMOLED 2X me rezolucion 1080 x 2340, 403 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • Qualcomm SM8350 Snapdragon 888
 • Exynos 2100

Memoria e SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY S21 FE :

 • Android 12

SAMSUNG GALAXY S21 FE cmimi

Për SAMSUNG GALAXY S21 FE cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb