SAMSUNG GALAXY S20 FE

41,400 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Qualcomm SM8250 Snapdragon 865
  • Bateria: 4500 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY S20 FE në shitje

SAMSUNG GALAXY S20 FE ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY S20 FE përmban një ekran 6.5 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY S20 FE ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 12 MP, 12 MP ultrawide dhe 8 MP telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY S20 FE

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • Ekran  6.5 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 407 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • Qualcomm SM8250 Snapdragon 865

Memoria e SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • Bateri 4500 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY S20 FE :

  • Android 10

SAMSUNG GALAXY S20 FE cmimi

Për SAMSUNG GALAXY S20 FE cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb