Ofertë!

SAMSUNG GALAXY M52 5G

30,250 L

-3%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 11

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M52 në shitje

SAMSUNG GALAXY M52 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M52 përmban një ekran 6.7 inç Super AMOLED Plus me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY M52 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 64 MP, 12 MP ultrawide dhe 5 MP macro. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M52

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M52 :

  • Ekran  6.7 inç Super AMOLED Plus me rezolucion 1080 x 2400, 393 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M52 :

  • Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 5G

Memoria e SAMSUNG GALAXY M52 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M52 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M52 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M52 :

  • Android 11

SAMSUNG GALAXY M52 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M52 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb