Ofertë!

SAMSUNG GALAXY M14

18,700 L

-4%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Exynos 1330
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M14 në shitje

SAMSUNG GALAXY M14 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M14 përmban një ekran 6.6 inç TFT LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY M14 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 2 MP ultrawide dhe 2  MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M14

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M14 :

  • Ekran  6.6 inç TFT LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M14 :

  • Exynos 1330

Memoria e SAMSUNG GALAXY M14 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M14 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M14 :

  • Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M14 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY M14 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M14 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb