SAMSUNG GALAXY M02s

13,800 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.5 inç
  • Processori: Qualcomm SDM450 Snapdragon 450
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY M02s në shitje

SAMSUNG GALAXY M02s ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY M02s përmban një ekran 6.5 inç PLS LCD Plus me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

SAMSUNG GALAXY M02s ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY M02s

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY M02s :

  • Ekran  6.5 inç PLS LCD Plus me rezolucion 720 x 1600, 270 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY M02s :

  • Qualcomm SDM450 Snapdragon 450

Memoria e SAMSUNG GALAXY M02s :

  • 32 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY M02s :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY M02s :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY M02s :

  • Android 10

SAMSUNG GALAXY M02s cmimi

Për SAMSUNG GALAXY M02s cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB

Ram

3 Gb