SAMSUNG GALAXY A73

37,950 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A73 në shitje

SAMSUNG GALAXY A73 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A73 përmban një ekran 6.7 inç Super AMOLED Plus me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY A73 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 108 MP, 12 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 5 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A73

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A73 :

  • Ekran  6.7 inç Super AMOLED Plus me rezolucion 1080 x 2400, 393 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A73 :

  • Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G

Memoria e SAMSUNG GALAXY A73 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A73 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A73 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A73 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A73 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A73 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb