Ofertë!

SAMSUNG GALAXY A54

30,250 L32,450 L

-5%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.4 inç
  • Processori: Exynos 1380
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A54 në shitje

SAMSUNG GALAXY A54 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A54 përmban një ekran 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

SAMSUNG GALAXY A54 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 12 MP ultrawide dhe 5 MP macro. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A54

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A54 :

  • Ekran  6.4 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2340, 403 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A54 :

  • Exynos 1380

Memoria e SAMSUNG GALAXY A54 :

  • 128/256 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A54 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A54 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A54 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY A54 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A54 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB

Ram

8 Gb