Ofertë!

SAMSUNG GALAXY A34

22,790 L23,650 L

-12%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Mediatek MT6877V Dimensity 1080
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A34 në shitje

SAMSUNG GALAXY A34 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A34 përmban një ekran 6.6 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2340 piksele.

SAMSUNG GALAXY A34 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 48 MP, 8 MP ultrawide dhe 5 MP macro. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A34

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A34 :

  • Ekran  6.6 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2340, 390 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A34 :

  • Mediatek MT6877V Dimensity 1080

Memoria e SAMSUNG GALAXY A34 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A34 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A34 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A34 :

  • Android 13

SAMSUNG GALAXY A34 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A34 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

6 Gb, 8 Gb