SAMSUNG GALAXY A33

29,325 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.4 inç
  • Processori: Exynos 1280
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A33 në shitje

SAMSUNG GALAXY A33 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A33 përmban një ekran 6.4 inç Super AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

SAMSUNG GALAXY A33 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP, 8 MP ultrawide, 5 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 13 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A33

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A33 :

  • Ekran  6.4 inç Super AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 411 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A33 :

  • Exynos 1280

Memoria e SAMSUNG GALAXY A33 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A33 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A33 :

  • Single SIM ose Dual SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A33 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A33 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A33 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB

Ram

8 Gb