SAMSUNG GALAXY A23

19,205 L20,470 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A23 në shitje

SAMSUNG GALAXY A23 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A23 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY A23 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 50 MP,5 MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A23

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A23 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A23 :

  • Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G

Memoria e SAMSUNG GALAXY A23 :

  • 64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A23 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A23 :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A23 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A23 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A23 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 64GB

Ram

4 Gb