SAMSUNG GALAXY A13

15,640 L17,825 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.6 inç
  • Processori: Exynos 850
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

SAMSUNG GALAXY A13 në shitje

SAMSUNG GALAXY A13 ne shitje nga SATURNDAY. SAMSUNG GALAXY A13 përmban një ekran 6.6 inç PLS LCD me një rezolucion prej 1080 x 2408 piksele.

SAMSUNG GALAXY A13 ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 50 MP,5 MP ultrawide, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të SAMSUNG GALAXY A13

Ekrani  i SAMSUNG GALAXY A13 :

  • Ekran  6.6 inç PLS LCD me rezolucion 1080 x 2408, 400 ppi

Procesori i SAMSUNG GALAXY A13 :

  • Exynos 850

Memoria e SAMSUNG GALAXY A13 :

  • 32/64/128 GB memorie të brendshme

Bateria e SAMSUNG GALAXY A13 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Karta e SAMSUNG GALAXY A13 :

  • Single SIM

Sistemi operativ i SAMSUNG GALAXY A13 :

  • Android 12

SAMSUNG GALAXY A13 cmimi

Për SAMSUNG GALAXY A13 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 32GB, 64GB

Ram

3 Gb, 4 Gb