Ofertë!

SAMSUNG A25

19,055 L

-27%

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Galaxy A25 është një smartphone elegant dhe i fuqishëm me një ekran Super AMOLED 6,5 inç, që jep pamje vibruese me një shpejtësi rifreskimi 120 Hz dhe ndriçim deri në 1000 nits. Dizajni i tij elegant përfshin një konfigurim të gjithanshëm kamere, duke përfshirë një kamerë kryesore 50MP, lente 8MP ultra të gjera dhe 2MP, së bashku me një kamerë të përparme 13MP për selfie mahnitëse. E drejtuar nga një procesor me tetë bërthama, pajisja siguron performancë të qetë dhe shpejtësi të lartë. Bateria 5000 mAh ofron deri në 2 ditë përdorim dhe mbështet karikimin super të shpejtë. Karakteristikat e sigurisë përfshijnë një sensor anësor të gjurmëve të gishtërinjve dhe Samsung Knox Vault për mbrojtjen e të dhënave të ndjeshme.

Informacion shtesë

Ram

6 Gb

Memorie

128GB