Ofertë!

Samsung A05

10,815 L14,098 L

-28%

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Galaxy A05 vjen me një  ekran 6,7 inç HD+ dhe ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me ekranin e tij LCD PLS. I pajisur me një konfigurim me kamerë të dyfishtë, duke përfshirë një kamerë kryesore 50MP dhe një kamerë dytësore 2MP, së bashku me një kamerë të përparme 8MP, lejon kapjen e imazheve dhe videove të detajuara. Me 4 GB RAM dhe 64 GB memorie të brendshme, përdoruesit mund të ruajnë të dhëna të bollshme. Për më tepër, bateria 5,000 mAh siguron përdorim të zgjatur gjatë gjithë ditës, i plotësuar nga aftësia e karikimit super të shpejtë 25 W.

Informacion shtesë

Ram

4 Gb, 6 Gb

Memorie

128GB, 64GB