OPPO A11K

12,650 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.22 inç
  • Processori: Mediatek MT6765 Helio P35
  • Bateria:  4230 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 9.0

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

OPPO A11K në shitje

OPPO A11K ne shitje nga SATURNDAY. OPPO A11K përmban një ekran 6.22 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1520 piksele.

OPPO A11K ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 13 MP dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 5 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të OPPO A11K

Ekrani  i OPPO A11K :

  • Ekran  6.22 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1520, 270 ppi

Procesori i OPPO A11K :

  • Mediatek MT6765 Helio P35

Memoria e OPPO A11K :

  • 32 GB memorie të brendshme

Bateria e OPPO A11K :

  • Bateri 4230 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i OPPO A11K :

  • Android 9.0

OPPO A11K cmimi

Për OPPO A11K cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

32GB

Ram

2 Gb