ONEPLUS N100

18,400 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.52 inç
  • Processori: Qualcomm SM4250 Snapdragon 460
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 10

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

ONEPLUS N100 në shitje

ONEPLUS N100 ne shitje nga SATURNDAY. ONEPLUS N100 përmban një ekran 6.52 inç IPS LCD me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele.

ONEPLUS N100 ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 13 MP, 2 MP macro dhe 2 MP depth. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të ONEPLUS N100

Ekrani  i ONEPLUS N100 :

  • Ekran  6.52 inç IPS LCD me rezolucion 720 x 1600, 426 ppi

Procesori i ONEPLUS N100 :

  • Qualcomm SM4250 Snapdragon 460

Memoria e ONEPLUS N100 :

  • 64 GB memorie të brendshme

Bateria e ONEPLUS N100 :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i ONEPLUS N100 :

  • Android 10

ONEPLUS N100 cmimi

Për ONEPLUS N100 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB

Ram

4 Gb