ONEPLUS 10 PRO

70,150 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1
  • Bateria: 5000 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

ONEPLUS 10 PRO në shitje

ONEPLUS 10 PRO ne shitje nga SATURNDAY. ONEPLUS 10 PRO përmban një ekran 6.7 inç LTPO2 Fluid AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3216 piksele.

ONEPLUS 10 PRO ka një konfigurim me katër kamera në anën e pasme 48 MP, 50 MP ultrawide dhe 8 telephoto. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 32 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të ONEPLUS 10 PRO

Ekrani  i ONEPLUS 10 PRO :

  • Ekran  6.7  inç LTPO2 Fluid AMOLED me rezolucion 1440 x 3216, 525 ppi
  • HDR10+

Procesori i ONEPLUS 10 PRO :

  • Qualcomm SM8250 Snapdragon 865

Memoria e ONEPLUS 10 PRO :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e ONEPLUS 10 PRO :

  • Bateri 5000 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i ONEPLUS 10 PRO :

  • Android 12

ONEPLUS 10 PRO cmimi

Për ONEPLUS 10 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

256GB

Ram

12GB