iPhone 14 PROMAX i Ri eSim

120,405 L

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: Ekran LTPO Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision 6,7 inç
 • Procesori: A16 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama
 • Memoria: 128GB

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrimi i Produktit:

iPhone 14 PROMAX eSIm ne shitje

iPhone 14 PROMAX eSIm

iPhone 14 PROMAX eSIm ne shitje nga SATURNDAY është pajisur me nje kamër të trefishtë në pjesën e pasme, i përbërë nga një lente ultra e gjerë 48 megapikselë, një lente e gjerë 12 megapikselë dhe një lente telefoto 12 megapikselë, është pajisur mundësohet nga çipi A15 Bionic, i cili ofron performancë të shpejtë dhe efikase për ekzekutimin e aplikacioneve dhe lojërave kërkuese.

Karakteristikat të iPhone 14 PROMAX eSIm

Ekrani:

 • Ekran LTPO Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision 6,7 inç
 • Rezolucioni 1290 x 2796 piksele me 460 ppi
 • Mbulesa e përparme e Mburojës Qeramike

Çipi:

 • Çipi A16 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama

Kamera:

 • Kamera e dyfishte 48 MP ultra të gjerë, të gjerë dhe telefoto me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe ProRAW
 • Stabilizimi optik i imazhit me zhvendosje sensori (OIS) për Wide dhe Telefoto
 • Zmadhimi optik 3x, zmadhimi optik 2x; Gama e zmadhimit optik 6x
 • Zmadhimi dixhital deri në 15x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Face ID

Bateria:

 • Riprodhimi i videos: Deri në 29 orë
 • Riprodhimi i audios: Deri në 95 orë
 • Bateria e integruar e ringarkueshme litium-jon
 • Ngarkimi pa tel MagSafe deri në 15W
 • Karikimi me valë Qi deri në 7,5 W

iPhone 14 PROMAX eSIm cmimi

Për iPhone 14 PROMAX eSIm cmimi është i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjetet sociale:
Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

128GB