IPHONE 14 PLUS

92,575 L104,075 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Apple A15 Bionic
  • Bateria:  4323 mAh
  • Sistemi i Operimit: iOS 16

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

IPHONE 14 PLUS në shitje

IPHONE 14 PLUS ne shitje nga SATURNDAY. IPHONE 14 PLUS  përmban një ekran 6.7 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1284 x 2778 piksele.

IPHONE 14 PLUS ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12 MP dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të IPHONE 14 PLUS

Ekrani  i IPHONE 14 PLUS  :

  • Ekran  6.7 inç Super Retina XDR OLED me rezolucion 1284 x 2778, 458 ppi
  • HDR10

Procesori i IPHONE 14 PLUS  :

  • Apple A15 Bionic

Memoria e IPHONE 14 PLUS  :

  • 256 GB memorie të brendshme

Bateria e IPHONE 14 PLUS  :

  • Bateri 4323 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i IPHONE 14 PLUS :

  • iOS 16

IPHONE 14 PLUS cmimi

Për IPHONE 14 PLUS cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB