Ofertë!

IPHONE 14 I RI

67,840 L

-37%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.1 inç
  • Processori: Apple A15 Bionic
  • Bateria:  3279 mAh
  • Sistemi i Operimit: iOS 16

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

IPHONE 14 I RI në shitje

IPHONE 14 I RI ne shitje nga SATURNDAY. IPHONE 14 I RI përmban një ekran 6.1 inç Super Retina XDR OLED me një rezolucion prej 1170 x 2532 piksele.

IPHONE 14 I RI ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12 MP dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të IPHONE 14 I RI

Ekrani  i IPHONE 14 I RI :

  • Ekran  6.1 inç Super Retina XDR OLED me rezolucion 1170 x 2532, 460 ppi
  • HDR10

Procesori i IPHONE 14 I RI :

  • Apple A15 Bionic

Memoria e IPHONE 14 I RI :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e IPHONE 14 I RI :

  • Bateri 3279 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i IPHONE 14 I RI :

  • iOS 16

IPHONE 14 I RI cmimi

Për IPHONE 14 I RI cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB