Ofertë!

iPhone 13 PRO Max

64,130 L69,430 L

-22%

Përshkrimi Specifik:

 • Ekrani: 6,7 inç (17,02 cm), Super Retina XDR, shpejtësia e rifreskimit 120 Hz
 • Memoria: 128/512 GB ROM
 • Procesori: Apple A15 Bionic, Hexa Core
 • Kamera: 12 MP + 12 MP + 12 MP trefishtë e pasme dhe 12 MP kamera e përparme
 • Bateria: Karikimi i shpejtë 20 W
 • Siguria: Fjalëkalimi | PIN | FaceID
 • Rezistenca ndaj ujit dhe pluhurit: Vlerësimi IP68 (deri në 30 minuta në ujë deri në 6 metra thellësi)

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit: 

iPhone 13 Pro Max  ne shitje

iPhone 13 Pro Max ne shitje nga SATURNDAY. i pajisur me një ekran Super Retina XDR 6.7 inç me një rezolucion prej 2778 x 1284 piksele dhe një shkëlqim maksimal prej 1000 nits. Ka një kamera të trefishtë në anën e pasme, duke përfshirë një kamerë ultra të gjerë 12 megapikselë, një kamerë të gjerë 12 megapikselë dhe një kamerë telefoto 12 megapikselë me zmadhim optik deri në 3x.

Karakteristikat te iPhone 13 Pro Max

Ekrani i iPhone 13 Pro Max:

 • Ekran Super Retina XDR 6,7 inç me teknologjinë ProMotion, rezolucion 2778 x 1284 dhe ndriçim deri në 1000 nits

Procesori i iPhone 13 Pro Max:

 • Çip A15 Bionic me CPU me 6 bërthama, GPU me 5 bërthama dhe Motor Neural me 16 bërthama

Kamerat e pasme e iPhone 13 Pro Max:

 • Sistemi i trefishtë i kamerës 12 MP me lente të gjera, ultra të gjera dhe telefoto, dhe aftësitë “Modaliteti i natës”, “Deep Fusion” dhe “ProRAW”.

Kamera e përparme i iPhone 13 Pro Max:

 • Kamera 12 MP TrueDepth me modalitetin e natës, Deep Fusion dhe regjistrim video ProRes

Jetëgjatësia e baterisë të iPhone 13 Pro Max: Deri në 28 orë kohë bisede ose deri në 95 orë riprodhim audio

iPhone 13 Pro Max cmimi

Per iPhone 13 Pro Max cmimi eshte i arsyeshëm

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

 

 

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB