Ofertë!

iPhone 12 Vitrine

28,737 L70,725 L

-23%

Pershkrimi Specifik:

Ekrani: 6,1 inç (15,49 cm), Super Retina XDR
Kujtesa: 64/128/256 GB ROM
Procesori: Apple A14 Bionic, Hexa Core
Kamera: 12 MP + 12 MP e pasme e dyfishtë dhe kamera e përparme 12 MP
Bateria: 2815 mAh me karikim Turbo
Siguria: FaceID

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Pershkrim i Produktit:

iPhone 12 në shitje

iPhone 12 në shitje nga SATURN DAY i pajisur me ekran Super Retina XDR duke dhënë qartësi të jashtëzakonshme duke përcaktuar çdo detaj. Specifikat e iPhone 12 jane të Kombinimi brilant i kamerës përfshin kamerën e dyfishtë të pasme dhe kamerën e vetme të përparme për të kapur momentet tuaja. A14 Bionic Chip Processor ju lejon të instaloni dhe ekzekutoni sa më shumë aplikacione që dëshironi

Bateria e iPhone 12

Bateria e iPhone 12 është me Wireless Charging dhe karikohet deri në 15 Watts.

Specifikat e iPhone 12

Ekrani:

 • Ekran Super Retina XDR
 • Ekran OLED me të gjithë ekranin 6,1 inç (diagonal).
 • Rezolucioni 2532 me 1170 pixel në 460 ppi
 • Ekran HDR
 • Ton i vërtetë
 • Ngjyra e gjerë (P3)
 • Prekja Haptike
 • Raporti i kontrastit 2,000,000:1 (i zakonshëm)
 • 625 nits shkëlqim maksimal (tipike); 1200 nits ndriçimi maksimal (HDR)
 • Veshje oleofobike rezistente ndaj gjurmëve të gishtave
 • Mbështetje për shfaqjen e shumë gjuhëve dhe karaktereve në të njëjtën kohë

Çip:

 • Çipi A14 Bionic
 • CPU me 6 bërthama me 2 bërthama të performancës dhe 4 bërthama efikasiteti
 • GPU me 4 bërthama
 • Motori nervor me 16 bërthama

Kamera:

 • Sistemi i kamerave të dyfishta 12 MP: Kamera kryesore dhe ultra e gjerë
 • Kryesor: hapje ƒ/1.6
 • Ultra e gjerë: hapje ƒ/2.4 dhe fushë e shikimit 120°
 • Zmadhimi optik 2x
 • Zmadhimi dixhital deri në 5x
 • Modaliteti i portretit me bokeh të avancuar dhe kontroll të thellësisë
 • Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyrore, Studio, Kontur, Skenë, Mono skene, Mono me tast të lartë)
 • Stabilizimi optik i imazhit (Kryesor)
 • Lente me shtatë elementë (Kryesore); lente me pesë elementë (Ultra Wide)
 • Blici True Tone me Slow Sync
 • Panorama (deri në 63 MP)
 • Mbulesa e lenteve me kristal safir
 • 100% pikselë të fokusit (kryesore)
 • Modaliteti i natës
 • Fusion i thellë
 • Smart HDR 3
 • Kapje e gjerë ngjyrash për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta
 • Korrigjimi i lenteve (Ultra i gjerë)
 • Korrigjim i avancuar i syve të kuq
 • Stabilizimi automatik i imazhit
 • Modaliteti i shpërthimit
 • Gjeoetiketimi i fotografive
 • Formatet e imazhit të kapur: HEIF dhe JPEG

Location:

 • GPS, GLONASS, Galileo, QZSS dhe BeiDou
 • Busulla dixhitale
 • Wi‑Fi
 • Qelizore
 • Mikrolokacioni iBeacon

 

Na ndiqni ne rrjete sociale:

Facebook | Instagram | TikTok

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB, 64GB