iPad PRO 11

104,650 L110,400 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 11.0 inç
  • Processori: Apple M1
  • Bateria: 7538 mAh
  • Sistemi i Operimit: iPadOS 14.5.1

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad PRO 11 në shitje

iPad PRO 11 ne shitje nga SATURNDAY. iPad PRO 11 përmban një ekran 11.0 inç Liquid Retina IPS LCD me një rezolucion prej 1668 x 2388 piksele.

iPad PRO 11 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 12 MP dhe 10 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad PRO 11

Ekrani  i iPad PRO 11:

  • Ekran  11.0 inç Liquid Retina IPS LCD me rezolucion 1668 x 2388, 265 ppi

Procesori i iPad PRO 11:

  • Apple M1

Memoria e iPad PRO 11:

  • 128/256 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad PRO 11:

  • Bateri 7538 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i iPad PRO 11:

  • iPadOS 14.5.1

iPad PRO 11 cmimi

Për iPad PRO 11 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB, 256GB