iPad AIR 5 WIFI CEL

73,600 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.9 inç
  • Processori: Apple M1
  • Sistemi i Operimit: iPadOS 15.4

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad AIR 5 në shitje

iPad AIR 5 ne shitje nga SATURNDAY. iPad AIR 5 përmban një ekran 10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me një rezolucion prej 1640 x 2360 piksele.

iPad AIR 5 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 12 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad AIR 5

Ekrani  i iPad AIR 5:

  • Ekran  10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me rezolucion 1640 x 2360, 264 ppi

Procesori i iPad AIR 5:

  • Apple M1

Memoria e iPad AIR 5:

  • 64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad AIR 5:

  • Bateri deri ne 10 orë duke përdorur aplikacione të ndryshme.

Sistemi operativ i iPad AIR 5:

  • iPadOS 15.4

iPad AIR 5 cmimi

Për iPad AIR 5 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB