iPad AIR 4 WIFI CEL

60,950 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.9 inç
  • Processori: Apple A14 Bionic
  • Bateria: 7606 mAh
  • Sistemi i Operimit: iPadOS 14.1

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad AIR 4 në shitje

iPad AIR 4 ne shitje nga SATURNDAY. iPad AIR 4 përmban një ekran 10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me një rezolucion prej 1640 x 2360 piksele.

iPad AIR 4 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 12 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 7 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad AIR 4

Ekrani  i iPad AIR 4:

  • Ekran  10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me rezolucion 1640 x 2360, 264 ppi

Procesori i iPad AIR 4:

  • Apple A14 Bionic

Memoria e iPad AIR 4:

  • 64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad AIR 4:

  • Bateri 7606 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i iPad AIR 4:

  • iPadOS 14.1

iPad AIR 4 cmimi

Për iPad AIR 4 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB