Ofertë!

iPad 9 WIFI

33,475 L

-9%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.2 inç
  • Processori: Apple A13 Bionic
  • Bateria: 8557 mAh
  • Sistemi i Oprimit: iPadOS 15

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad 9 në shitje

iPad 9 ne shitje nga SATURNDAY. iPad 9 përmban një ekran 10.2 inç Retina IPS LCD me një rezolucion prej 1620 x 2160 piksele.

iPad 9 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 8 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad 9

Ekrani  i iPad 9:

  • Ekran  10.2 inç Retina IPS LCD me rezolucion 1620 x 2160, 265 ppi

Procesori i iPad 9:

  • Apple A13 Bionic

Memoria e iPad 9:

  • 64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad 9:

  • Bateri 8557 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i iPad 9:

  • iPadOS 15

iPad 9 cmimi

Për iPad 9 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB