iPad 10 WIFI CEL

62,100 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 10.9 inç
  • Processori: Apple A14 Bionic
  • Bateria: 7606 mAh
  • Sistemi i Operimit: iPadOS 16.1

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

iPad 10 në shitje

iPad 10 ne shitje nga SATURNDAY. iPad 10 përmban një ekran 10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me një rezolucion prej 1640 x 2360 piksele.

iPad 10 ka një konfigurim me një kamera në anën e pasme 12 MP. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 12 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të iPad 10

Ekrani  i iPad 10:

  • Ekran  10.9 inç Liquid Retina IPS LCD me rezolucion 1640 x 2360, 264 ppi

Procesori i iPad 10:

  • Apple A14 Bionic

Memoria e iPad 10:

  • 64 GB memorie të brendshme
  • Hapësirë ​​ruajtëse jo e zgjerueshme

Bateria e iPad 10:

  • Bateri 7606 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i iPad 10:

  • iPadOS 16.1

iPad 10 cmimi

Për iPad 10 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

64GB