Ofertë!

GOOGLE PIXEL 7

47,300 L

-3%

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.3 inç
  • Processori: Google Tensor G2
  • Bateria:  4355mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 13

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

GOOGLE PIXEL 7 në shitje

GOOGLE PIXEL 7 ne shitje nga SATURNDAY. GOOGLE PIXEL 7 përmban një ekran 6.3 inç AMOLED me një rezolucion prej 1080 x 2400 piksele.

GOOGLE PIXEL 7 ka një konfigurim me dy kamera në anën e pasme 50 MP dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 10.8 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të GOOGLE PIXEL 7

Ekrani  i GOOGLE PIXEL 7 :

  • Ekran  6.3 inç AMOLED me rezolucion 1080 x 2400, 416 ppi

Procesori i GOOGLE PIXEL 7 :

  • Google Tensor G2

Memoria e GOOGLE PIXEL 7 :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e GOOGLE PIXEL 7 :

  • Bateri 4355 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i GOOGLE PIXEL 7 :

  • Android 13

GOOGLE PIXEL 7 cmimi

Për GOOGLE PIXEL 7 cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB