GOOGLE PIXEL 6 PRO

57,500 L

Pershkrimi i Produktit

  • Ekran: 6.7 inç
  • Processori: Google Tensor
  • Bateria: 5003 mAh
  • Sistemi i Operimit: Android 12

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

GOOGLE PIXEL 6 PRO në shitje

GOOGLE PIXEL 6 PRO ne shitje nga SATURNDAY. GOOGLE PIXEL 6 PRO përmban një ekran 6.7 inç LTPO AMOLED me një rezolucion prej 1440 x 3120 piksele.

GOOGLE PIXEL 6 PRO ka një konfigurim me tre kamera në anën e pasme 50 MP, 48 MP telephoto dhe 12 MP ultrawide. Pajisja gjithashtu përmban një kamera të përparme 11.1 MP për selfie dhe video thirrje.

Karakteristikat të GOOGLE PIXEL 6 PRO

Ekrani  i GOOGLE PIXEL 6 PRO :

  • Ekran  6.7 inç LTPO AMOLED me rezolucion 1440 x 3120, 512 ppi

Procesori i GOOGLE PIXEL 6 PRO :

  • Google Tensor

Memoria e GOOGLE PIXEL 6 PRO :

  • 128 GB memorie të brendshme

Bateria e GOOGLE PIXEL 6 PRO :

  • Bateri 5003 mAh me karikim të shpejtë.

Sistemi operativ i GOOGLE PIXEL 6 PRO :

  • Android 12

GOOGLE PIXEL 6 PRO cmimi

Për GOOGLE PIXEL 6 PRO cmimi është i arsyeshëm dhe më i mirë në treg

Informacion shtesë

Memorie

128GB