Ekran Samsung A03

2,091 L

S’ka stok

Garanci per te gjitha produktet e blera tek SATURN DAY

Te sigurte ne shitje

Përshkrimi i Produktit

Ekran Samsung A03

Ekran Samsung A03 ka një madhesi 6,5 inç me një rezolucion prej 720 x 1600 piksele dhe një raport pamjeje prej 20:9. Ekrani ka një densitet piksel prej 270 piksele për inç (ppi) dhe një raport ekran-trup prej 81.8%.

Ekrani gjithashtu mbështet një ndriçim maksimal deri në 400 nits, gjë që e bën atë mjaft të ndritshëm për t’u përdorur në shumicën e kushteve të ndriçimit.

Në përgjithësi, ekrani i Samsung A03 është një ekran i mirë i nivelit fillestar që ofron riprodhim të mirë ngjyrash dhe kënde shikimi.